Προκαλεί “εγκεφαλικά” και πάλι η Κατερίνα και το ξέρει! Για άλλη μια φορά δίνει στον ανδρικό πληθυσμό αυτό που θέλει, άλλη μια καυτή εμφάνιση στο Instagram. Η Κατερίνα έβαλε «φωτιά» στο Instagram μέσα στη πισίνα, χωρίς το πάνω μέρος του μαγιό και ξαπλωμένη πάνω σε μια φουσκωτή χελώνα.
Νωρίτερα, η Κατερίνα μάς χάρισε τρεις από τις πιο σέξι φωτογραφίες της με μαύρο δερμάτινο μπουστάκι και σορτσάκι και από πάνω μία πρασινωπή ζώνη από την οποία κρέμεται ολίγον ύφασμα…
ΕΙΚΟΝΕΣ
Η Κατερίνα Στικούδη και η φουσκωτή χελώνα
Xωρίς το πάνω μέρος του μαγιό και ξαπλωμένη σε φουσκωτή χελώνα... [ΕΙΚΟΝΕΣ]
![](https://42.gr/wp-content/uploads/2016/07/Stikoudi_.jpg)